O mně

středa 14. května 2014

Květinový den aneb boj proti rakovině

Dnešní den, 14. května, je českým dnem proti rakovině. Je to hezká tradice. Pamatuju si, jak jsem kdysi, tak před patnácti lety (je to vůbec možný?!), sama jakožto mladá skautka chodila po městě a vybírala jsem korunky na boj proti rakovině. Rozdávala jsem měsíčky a culila se na lidi jako měsíček na hnůj.
A dneska jsem se tak culila na chlápka, který mi žlutou květinku s dvěma stužkama prodával a připichoval mi ji na klopu. Taky to byl nejspíš nějaký švarný junák, protože jsem byla na tiskovce - snídani s novináři ve sdružení Pionýr, jehož dobrovolníci u nás symbolické brože prodávají, a právě tam jsem si tu svou koupila. A co vy, také máte doma další květinku do sbírky a dobrý pocit v srdéčku?


Více slov už snad ani není potřeba. Tak mrkněte alespoň na fotky, které jsem dneska stihla pořídit. A jestli kouříte, tak nekuřte!Moje kytička už má svoje místečko, co ta vaše? 

2 komentáře:

  1. Take jsem prispela,ale nejsem tak nadsena,protoze je to castecne na kuraky. Nesnasim tento spatny zlozvyk!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. To je taky pravda, lepší myšlenka je třeba Avon pochod, kde jde výtěžek na léčení něčeho, co si lidi nezpůsobují sami, to uznávám :)

      Vymazat

Všem děkuji za milé a podnětné komentáře, moc si jich vážím a dělají mi radost! :)