O mně

pondělí 13. října 2014

L´Occitane: Představení vánoční řady

Vážení a milí, já nevím, jestli se radovat, nebo se spíš začít bát, ale minulý týden jsem byla na první tiskovce, kde nám slečny z PR už vinšovaly šťastné Vánoce. A samozřejmě nám také odhalily novou vůni a celou luxusní vánoční kolekci Arlésienne s kouzlem osudové femme fatale.


Tisková konference se nesla ve velmi příjemném duchu, za početné účasti a zvědavých pohledů a otazníků v očí. Vánoce jsou kouzelné období a vše, co se s nimi pojí neméně. Poté, co jsme posnídali šampaňské, bylo nám odhaleno letošní vánoční překvapení značky L´Occitane. Skvělou zprávou bylo, že tahle řada nebude limitovaná, takže její vůně bude k dostání i po Vánocích.Ač nikdy doopravdy nespatřena, zanechává výraznou stopu své přítomnosti. Stále můžete slyšet šustot látky jejích šatů a cítit závan její neodolatelné vůně. Arlésienne. Osudová femme fatale, múza, představa...

Nechci prozrazovat více, nechám vás v napětí do příštího článku, kde vám chci vůni představit a trochu vás inspirovat. Inspirovat a hlavně nechat vás pohrát si s vlastní fantazií. To je často to nejcennější, co máme...Co je v téhle tajemné krabičce se dozvíte v příštím článku :)

2 komentáře:

Všem děkuji za milé a podnětné komentáře, moc si jich vážím a dělají mi radost! :)