úterý 23. prosince 2014

Zimní rozjasnění s Catrice

Protože všech nude odstínů už bylo dost, je třeba se trochu odprostit od všední nudy šedého dne a trochu si ten život prozářit, rozjasnit, rozveselit. A nejen život, ale také svůj pohled. Pohled na věc, pohled někomu do očí nebo pohled sobě do nitra? To už máte jedno, kam a na co se zrovna koukáte, ať je to jakkoli, váš pohled by měl zářit!


O téhle řadě očních stínů už jsem jeden článek psala, respektive o jednom odstínu. Najdete ho zde. A právě proto, že jsem z té barvičky a pigmentace byla posledně tak unesená, neváhala jsem ani vteřinu, když jsem tyhle fešáky objevila v cenové akci. Včetně rozjasňovače, který jsem doposud nikdy nepoužívala, takže jsem byla trochu zvědavá na nové dobrodrůžo.


První věc, kterou musím rozjasňovači na oční okolí přiznat, je to, jak drží. Drží báječně, dokonce tak, že jsem ho ani nemohla ze sebe dostat dolů. Takže předpokládám, že do zimních plískanic nebo chumelenic bude nepřekonatelný.


Oční stíny opět nezklamaly. Jsou sice hodně třpytivé, což by mohlo někomu vadit, nikoli však mně. Skvěle pigmentují a dobře drží. V kombinaci s rozjasňovačem vykouzlíte opravdu dokonalý efekt.

A jak rozjasňujete svůj pohled vy? Dejte mi své tipy ;)

8 komentářů:

 1. Veľmi pekné rozjasňovače, ja sa práve po nejakých pozerám, tak vďaka za tip :)
  #myBeautygram

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám třpytivé stíny ráda, takže díky za tip :) Zrovna mám třpytivé ledové modré
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 3. Tie tiene mám aj ja! V ciernej a svetlej :) A tiež som s nimi spokojna :)
  Fashion Passion by Erika

  OdpovědětVymazat
 4. Tak na tyhle se kouknu. Rozjasňovače mám moc ráda. Momentálně používám jeden od Essence z limitky Twilight a jeden od Astoru.
  BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětVymazat
 5. Stíny i rozjasňovař vypadají úžasně :)
  dominikasart.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Tak tyhle vypadají fakt dobře :)

  http://life-by-mrsjagr.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Všem děkuji za milé a podnětné komentáře, moc si jich vážím a dělají mi radost! :)