pondělí 27. dubna 2015

Amsterdam - opravdu splněný sen!

Ach, co vám budu povídat, byla to jedním slovem pohádka! Všem, kdo mi přál, abych si výlet do Amsteru užila, moc děkuji, užila jsem si to opravdu parádně. Načerpala jsem tak pohodovou atmosféru, že mi vystačí minimálně do Vánoc. Dokonale jsem si odpočinula a hlavně jsem strávila skvělé dny a chvíle po boku svého milého v podle mě nejlepší zemi světa :)


I když jsem se dozvěděla všechno o bohaté historii a kultuře celého Holandska, stále je to pro mě země plná tulipánů, barev a vůní. Amsterdam je město plné kanálů, lodí a plovoucích hospůdek. Samozřejmě také plné coffeshopů, šlapek a bláznivých kolistů! Všude, kam se vypravíte, dostanete výborné sýry, stejně tak i kvalitní skunk. Jako suvenýr si můžete odvézt malované dřeváčky, umělohmotné tulipány, porcelánový větrný mlýn, ale hlavně spoustu zážitků. Přesto všechno na mě v Amsterdamu dýchala zvláštní pohodová atmosféra...Tak jak se vám líbil virtuální výlet do Amsterdamu?
A jaké máte cestovatelské zážitky vy? ;)


4 komentáře:

 1. Nádhera, v Amsterdamu jsem ještě nebyla.
  giveaway

  OdpovědětVymazat
 2. Fotky s tulipánama jsou krásný a jak jsi na té fotce s labutěma, no tak je fakt bomba! A fotky v mega dřevácích se mi taky líbí :) Do Amsterdamu bych se taky ráda podívala

  OdpovědětVymazat
 3. ach, ja tam chcem ísť! najlepšia fotka s tými drevákmi! :) a milujem tulipány!
  ľúbezná

  OdpovědětVymazat
 4. Paráda, vidím, že Vám vyšlo nádherně počasí, to se v Amstrdamu moc často nestane :-)

  OdpovědětVymazat

Všem děkuji za milé a podnětné komentáře, moc si jich vážím a dělají mi radost! :)