O mně

úterý 7. srpna 2018

Instantní opálení? Zkuste samoopalovací gel od NuSkin

Léto rovná se dovolená, rovná se opálení. Teda aspoň pro většinu lidí. Pro ty z vás, kteří stejně jako já tráví většinu času v kanceláři a za počítačem, takže se jim sluneční paprsky zcela vyhýbají, mám dobrou zprávu. I vy můžete mít - aspoň na pár dní - krásnou bronzovou barvičku. A to díky samoopalovacímu gelu Sunright Insta Glow, který jsem osobně vyzkoušela. Prostě instantní opálení.
Konečně je tu výrobek, díky kterému můžete dát své pokožce bronzový nádech bez ohledu na roční období. A to celkem snadno a příjemně. Zapomeňte na solárko, šetřete kůži a vyzkoušejte samoopalovák :) Aplikace je dost příjemná, snadná, rychlá a co je nejlepší, opálení vidíte vlastně okamžitě. Gel pokožku navíc hezky hydratuje a jemně voní, není z něj cítit žádná chemie, což oceňuju.


Další věc, kterou cením, je ta, že nedělá na pokožce fleky, nijak se neslévá, ani nedrolí. Když ho tenkou vrstvou rovnoměrně rozetřete po těle, opravdu parádně "chytne" a jednolitě drží, dokud se opět jednolitě nesmyje. Jednu koupačku vydrží, ale opakované mytí nebo koupání neustál. Nicméně nevadí, pro rychlý efekt je to skvělý pomocník, který mě opravdu potěšil a mile překvapil! A moje citlivá kůže s ním byla úplně v pohodě. 

Veškeré informace včetně složení najdete tadyA co vy a samoopalováky? Používáte? Jaké máte zkušenosti? Jaký samoopalovací krém je nejlepší? Dejte vědět ;) 


5 komentářů:

 1. Já ještě se žádným samoopalovákem zkušenost nemám, ale jelikož se taky před sluníčkem schovávám, nějaký by se hodil.
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 2. Musí to byť super! Ja mám najradšej samoopaľovák z alverde :)

  OdpovědětVymazat
 3. Já chci vyzkoušet samoopalovák od Astrid.
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 4. Haha.. celkem mě ten název článku pobavil :-D to by mě nenapadlo. Instantní opálení :-D
  O tomhle produktu jsem nikdy neslyšela :-) já mám nejlepší zkušenosti s pěnou od St. Moriz. Ta je fakt super!

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 5. Holky, já vám děkuju za vaše tipy, určitě se mi hodí, protože slunka využiju fakt jen minimálně :)

  OdpovědětVymazat

Všem děkuji za milé a podnětné komentáře, moc si jich vážím a dělají mi radost! :)