úterý 3. listopadu 2020

Podzimní líčení na rozjasnění dne s Too Faced

Značku Too Faced jsem hodně dlouho obcházela. Nakonec, asi před dvěma lety, jsem si pořídila jednu jejich paletku. Byla nádherná, voněla po čokoládě, stála ale šílený prachy a já s ní spokojená nebyla - prášila, měla jsem stíny po celém obličeji a byla jsem z toho zklamaná. Jenže víte co, já jsem v tomhle hrozná, hodně totiž dám na obal. A tak jsem si teď, po těch dvou letech, pořídila další várku Too Faced kosmetiky - protože obal! Takže jsem si koupila paletku stínů, tvářenku a rtěnku. Všechno růžové. Koho to překvapilo? 


Paletka vypadá na první pohled opět skvěle! Bytelný obal, náááádherné provedení, po otevření cítíte okamžitě úchvatnou sladkou, žvýkačkovou vůni lesního ovoce a stíny vypadají perfektně. Pak ale přijde práce se štětečkem a to už jsem tak nadšená nebyla. Například první stín není na oku skoro vůbec vidět, i když jsme ho nanášela prstem. Tmavé odstíny také nejsou tak tmavé, jak se zdají, a konečně třetí měděný stín má sice super pigmentaci, ale jeho třpytky jsou úplně všude. Again! :( 
Rtěnka je úžasný, nejen, že má krásný obal a reliéf,
ale na rtech vypadá přesně jako na obrázku.
 Je šťavnatá, voňavá, plná.
Nevysušuje rty, zároveň ale moc nevydrží a obtiskne se na úplně všechno. 

Tvářenka opět krásně ovocně voní, a přesto, že na obrázku i v reálu vypadá, že bude hodně pigmentovaná, na tváři to není zas tak horké.
Navíc já si na tmavší tvářenky celkem potrpím, jdou mi k vlasům a to já ráda :) 

Celkově na mě tyto produkty působí mnohem líp na obrázku než ve skutečnosti,
ale to je asi věc názoru :) A tady je líčení v praxi - výrazná rtěnka, příjemně zvýrazněné oči, lehká tvářenka. 


Co na tyhle kousky říkáte? A jaké máte zkušenosti s Too Faced vy? Dejte vědět! 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Všem děkuji za milé a podnětné komentáře, moc si jich vážím a dělají mi radost! :)