O mně

pondělí 12. ledna 2015

BIO Bachovky: Anti-stresové tělové mléko

Poslední dobou se cítím opravdu dobře. Jak fyzicky, tak psychicky. Vánoční dovolená mi hodně pomohla se hodit zase do klidu, odpočinout si a načerpat nové síly. Nicméně takový stav se musí udržovat, aby neskončil hned s prvním pracovním stresem nebo nepovedenou zkouškou ve škole. Pro dokonalý psychický relax jsem objevila anti-stresové tělové mléko od BIO Bachovky. Znáte?


Toto tělové mléko obsahuje organické bambucké máslo a olej ze sezamových semínek a je obohacené o Aloe vera a organické Bachovky - květové esence.

Mléko zklidňuje a uvolňuje mysl, zároveň ale pečuje o pokožku. Krásně hydratuje a provoní celé tělo i pokoj. Navíc 99 % ingrediencí je ryze přírodních.Kromě promazání celého těla doporučuji namazat si i zátylek a krk, mysl pak budete mít jako v oblacích, kolem vás bude příjemná vůně, která vás opravdu uklidní a vy si můžete v klidu vypít hrnek čaje, přečíst si svůj oblíbený časopis, zkrátka zapomenout na starosti, zachumlat se do deky a jen pěkně relaxovat.Celý sortiment BIO Bachovek najdete zde.

3 komentáře:

 1. Tak to se musím na ten sortiment kouknout :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 2. Nejaký antistresák by som počas skúškového potrebovala :) vďaka za tip

  OdpovědětVymazat
 3. Téda, tak to zní úžasně :) To by se mi teď ve zkouškovém hodilo :)

  Welcome!♥Reviews everywhere

  OdpovědětVymazat

Všem děkuji za milé a podnětné komentáře, moc si jich vážím a dělají mi radost! :)