pátek 13. února 2015

Lash Sensational: Senzační řasenka

Efekt motýlích křídel s řasenkou od Maybelline New York? Ano, nemohla jsem odolat! A nová řasenka z dílny Maybelline nezklamala. Jistě jste ji už v obchodech zahlédly a pokud jste si tento kousek ještě nepořídily, vřele doporučuji! 


Kdo mě už trošku zná, tak ví, že řasenkám nic nedaruju a že jen málokterá si najde trvalé místo u mě v kosmetickém kufříku. Moje požadavky na řasenku, kterou bych si oblíbila, jsou vysoké. Musí být černo černá, musí prodlužovat, zahušťovat, natáčet, nedrolit se, vydržet celý den, ale také musí mít pěkný obal. A tohle všechno Lash Sensational splňuje! 


Je elegantní, je stylová. Má plastový kartáček, kterým přicházím víc a víc na chuť. Umí totiž opravdu řasy rozčesat a namalovat i ty nejmenší a nejskrytější řasy. Pohled získá intenzitu a hloubku. Po namalování máte opravdu pocit, že se vám na oku rozvine krásný černý vějíř. Je to řasenka, kterou nejspíš jen tak něco netrumfne. Už jste Lash Sensational vyzkoušely? Co na ni říkáte? 

13 komentářů:

 1. Ještě jsem tuto řasenku neviděla, ale řasy teda dělá hodně krásné a ten obal je taky moc pěkný :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 2. Wow! tomu se mi ani nechce věřit, že by toto všecko tato řasenka dokázala.. to by byl malý zázrak! Asi se po ní budu muset také podívat :)

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem teda na řasenky taky docela náročná a tato mě poměrně láka :). Mám ted tu černou od. Maybelline a je super, jen docela rychle vysychá.

  OdpovědětVymazat
 4. Mám na ní zálusk, ale vzhledem k její ceně jsem si řekla, že si počkám na recenze, takže velmi děkuji za tip ;-) bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď jsem ji právě v Rossmannu i v DM viděla se slevou, takže je nejvyšší čas vyrazit na lov ;)

   Vymazat
 5. Je to můj nejnovější řasenkový přírůstek, mám ji týden a musím souhlasit, že je super, velmi mile mně překvapila:-)

  OdpovědětVymazat
 6. wow, krásne riasy! po tejto sa musím pozrieť :) vďaka za tip

  OdpovědětVymazat
 7. wow, krásne riasy! po tejto sa musím pozrieť :) vďaka za tip

  OdpovědětVymazat
 8. Viděla jsem ji v drogerce, ale odradil mě její kartáček. Ovšem tobě udělala krásné řasy :)

  Life by Peggy

  OdpovědětVymazat
 9. Já jí mám a nemůžu se jí nabažit! Za tu cenu dělá naprosto boží řasy, nedrolí se, krásně jdou odlíčit a ten kartáček vůbec neslepuje a je úchvatný i na spodní řasy.

  OdpovědětVymazat
 10. Poprvé jsem ji viděla v Londýně a zaujala mě už jenom tím obalem. Nakonec jsem si ji pořídila u nás a musím říct, že je super! :))

  Tech for Girls!

  OdpovědětVymazat

Všem děkuji za milé a podnětné komentáře, moc si jich vážím a dělají mi radost! :)