středa 8. července 2015

Kouzlo krásných okamžiků

Letos je to poprvé, co nemám vůbec žádné prázdniny, nejspíš nebudu mít ani žádnou dovolenou. Trávím celé dny v práci a po práci zase pracuju :) Je to trochu na hlavu, takže jsem se fakt neskutečně těšila na prodloužený víkend. Hodlala jsem si ho pořádně užít, ale nakonec jsem si ho užila mnohem líp, naprosto spontánně...V pátek, při západu slunce jsme s milým vyrazili na Náplavku "lehce popít". 


V sobotu jsme se nastartovali výbornou kávou na Náplavce a pak jsme se vypravili s kamarády na Slapy na koupačku. 


Cestou jsme to vzali přes restauraci Fregata, kterou kdysi Pohlreich ocenil třemi hvězdami. Dala jsem si báječného pstruha s vanilkovým bramborovým pyré, fakt doporučuju. 


A pak už hurá za vodou... Půjčili jsme si špaladlo se skluzavkou a blbli jako malí, neskutečná paráda. Další zastávka byla opět dost spontánní, navštívili jsme naše letité kamarády a večer s nimi vyrazili na vesnickou tancovačku. Sranda! 

V neděli jsme s milým vyrazili na  running sushi na Flóře a potom do kina na Mimoně. Večer jsme zakončili sklénkou bílého vína na velmi příjemné terásce poblíž Flóry. 

V pondělí jsme se hecli a vyrazili do Krčského lesa na procházku. Všechno ale muselo začít pořádnou snídaní!


Nakonec jsme ušli deset kiláků a odměnili jsme se lososovým tatarákem a drinkem ve Žlutých lázních. 
Víkend byl akční, ale jelikož neumím nic nedělat, neskutečně jsem si odpočinula, vyčistila jsem si hlavu a strávila jsem parádní 4 dny s přítelem a dalšími milými přáteli. Prostě bááájo! 
A jak jste se měli o víkendu vy? ;)

2 komentáře:

  1. Hezky strávený víkend. Tu práci ti teda nezávidím, ale věřím, že sis odpočinula. :-)
    welcometomyworld

    OdpovědětVymazat
  2. No tak to je skvělý, že sis ty dny tak parádně užila :) Na šlapadla bych šla hned a running sushi a mimoni - tohle mám taky v plánu :)

    OdpovědětVymazat

Všem děkuji za milé a podnětné komentáře, moc si jich vážím a dělají mi radost! :)