O mně

středa 8. listopadu 2017

Podzimní outfit i do deště

Nemůžu říct, že bych ten podzim a rychlé ochlazení zvládala nějak dobře. Ráno se mi nechce vstávat, večer bych nejraději zalezla už v sedm do pelechu a vystrčit nos bych byla ochotná až tak 21. března... Bohužel to nejde, takže si musím tohle počasí a celý tenhle neutěšený čas nějak zpříjemnit, no ne? Neříkejte, že to nemáte stejně :) Protože se odmítám se vtíravým příchodem zimy ještě smířit, kabát mám stále zarytě ve skříni a rozhodla jsem se pro pořízení téhle super bundyKřiváky, to je moje. Není první a zdaleka ani poslední! Černý křivák prostě nikdy neomrzí, dokonce ani za deště a nečasu. Tentokrát jsem objednávala z e-shopu Manzara. Dorazil asi za tři dny a seděl krásně i bez předešlého zkoušení.


Bunda je lehká, přesto ale docela i hřeje. Jako každý křivák je krátká, do pasu. Ideální je tedy vzít si pod ní dlouhý svetr, aby vám nenafoukalo na záda. Na jaře ale bude úplně boží ke kraťasům a tílku, ach, už aby to bylo! 


Detaily jsou dobře propracované, všechno funguje jak má. A co je super, bunda nepromoká. Alespoň ne při mírném dešti. Materiál je 100% polyuretan. Cena byla 960 korun. 


Zapnout se dá až ke krku, anebo ho můžete nosit klasicky polorozepnutý. V tom případě doporučuju zkombinovat s nějakou hřejivou šálou. Ať už kvůli ofouknutí nebo prostě jen proto, že to dobře vypadá. Pokud i vy sháníte nějakou radůstku nebo přímo obleček, koukněte se třeba na další bundy. Na tomhle e-shopu mám vyhlídnutý ještě jeden dlouhý huňatý svetr, přemýšlím o něm už asi 14 dní, vypadal fakt parádně... tak možná po výplatě :D


Tak co na bundu říkáte? Taky tak milujete křiváky a nechcete se jich do prvního sněhu vzdát? Podobně to mám ještě s Converskama! Ale prostě mi to za to stojí! :)


4 komentáře:

 1. Bunda je nádherná, miluju křiváky. Moc ti sluší. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 2. Parádní křivák, taky jsem si letos jeden koupila. Nicméně jsem totální zmrzlík, takže už nosím dlouhý prošívaný kabát, co ho dostanu v prosinci k narozeninám :D Vypadám v něm jako v růžovém stanu, ale neprofoukne, nepromokne... a mě je poprvé po mnoha letech v něčem teplo :D

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji, Jani :) Jo, to já chápu teda, hlavně oceňuju, že máš růžovej :D

  OdpovědětVymazat

Všem děkuji za milé a podnětné komentáře, moc si jich vážím a dělají mi radost! :)