O mně

čtvrtek 5. dubna 2018

Líčení s Catrice metalickými novinkami a soutěž

Kosmeická značka Catrice přišla na jaře s metalickými novinkami, které vypadají víc než lákavě, takže bych vám je ráda ukázala. Nicméně ani kolekce před tím nebyla o nic méně zajímavá, a tak jsem se rozhodla, že udělám jeden speciální mix balíček, o který si na konci článku budete moci zasoutěžit, abyste Catrice (pokud ještě neznáte), měli možnost vyzkoušet v plné parádě :)


Tuhle značku mám fakt upřímně ráda. Z jedný strany je celkem nenápadná, ale když se do stojanu Catrice zadíváte, najdete tam úplné skvosty. Je to kosmetika decentní, šmrncovní, pro mě zajímavá, hezká a funkční. 
Z nové metalické řady jsem si oblíbila hned několik kousků. A tím prvním je třeba tahle voděodolná řasenka, která mi dělá krásné dlouhé a husté řasy, navíc mě letos na kopci v Rakousku nejednou zachránila. Ať už padal sníh, nebo já padala obličejem do sněhu (trochu těžší terén), pršelo, pálilo slunko nebo jsem se byla koupat v termálech, řasenka byla pořád jako čerstvě po nanesení. MILUJU! No, a zrovna o tu druhou - zlatou si budete moct zasoutěžit! 


Dalším mým oblíbencem je tahle rtěnka. Takhle zajímavý odstín jsem ještě asi neměla. Přijde mi, že skvěle sedí k jakémukoli líčení a dokonale ho podtrhne. Na rtech je příjemná, má celkem slušnou výdrž a nijak zvlášť nevysušuje rty. Líbí se mi i její obal, ať už na pohled, tak po praktické stránce, žádný plast, který se hned při prvním vhození do kabelky rozbije. 


A nakonec mě zaujala tahle paletka očních stínů. Krásně k sobě vybrané barvičky ladí, jsou takové máslovité, takže se dobře nanáší a na víčku mi hezky drží. 


Zaujala mě i tahle paletka rtěnek, tu jsem ale nezkoušela, dávám ji do soutěže, ať se taky potěší někdo další. Mně osobně přijde výběr barviček boží!


Konečný look se zmíněnými produkty: 


A nakonec slibovaná soutěž

Probíhá na mém Facebooku a výherce získá balíček se všemi těmito produkty:
- paletka očních stínů s rozjasňovačem
- metalický lak na nehty
- fluidní rozjasňovač
- transparentní pudr
- korektor
- lesk na rty
- tužka na obočí
- dvě řasenky
- tuhý rozjasňovač
- paletka rtěnek
-> zkrátka dokonalé líčící kombo! 


Tak jsem se vám novinky líbí? A jak se vám líbí soutěž?
Nezapomeňte se zapojit na mém Facebooku


3 komentáře:

 1. Yveta Ličková5. dubna 2018 v 11:20

  Úžasné, moc se mně recenze i kosmetika Catrice líbí, tak zkusím štěstí na facebooku. Krásné jaro a hodně štěstíčka všem ������

  OdpovědětVymazat
 2. Wow, ta rtěnka je úplně nádherná. Myslím, že tentokrát se jim novinky velmi povedly. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné produkty a vykouzlila jsi s nimi moc pěkné líčení!! :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat

Všem děkuji za milé a podnětné komentáře, moc si jich vážím a dělají mi radost! :)