O mně

pondělí 19. března 2018

Bi-Oil opět pomáhá! Letos už potřetí


Bi-Oil se ke kožním problémům nestaví zády…nedělejte to ani 
vy! Protože sama mám s tímto pomocníkem dobré zkušenosti, moc ráda ho doporučuji dál a také s nadšením podporuji tuhle akci! 

Bi-Oil pomáhá ženám i mužům po celém světě cítit se krásně a sebevědomě. Zlepšuje vzhled jizev a strií, sjednocuje tón pokožky a je skvělý i pro stárnoucí a dehydratovanou pokožku. Už 3. rok se ale snažíme dělat víc. Potřebujeme vaši pomoc! 

Spolu proti rakovině kůže!

Za každé prodané balení výrobku Bi-Oil 60 ml, Bi-Oil 125 ml nebo Bi-Oil 200 ml darujeme 20 Kč Dermatologickému univerzitnímu nadačnímu fondu. „Darovaná částka bude použita na nákup laboratorního materiálu pro stanovení hladin markerů na povrhu cirkulujících melanomových buněk u pacientů léčených pro metastazující maligní melanom“, upřesňuje profesor Petr Arenberger, člen správní rady fondu.

Třetí ročník charitativní akce Bi-Oil pomáhá! bude probíhat v období od 28. 2. do 27. 3. 2018 v drogeriích dm a na e-shopech KupKosmetiku.cz a BabyBaby.cz. V předešlých ročnících se vybralo 85 360 Kč, které jsme ještě navýšili. Dermatologickému univerzitnímu nadačnímu fondu jsme tak mohli předat 170 720 Kč.

Kupte Bi-Oil a pomozte!

Aktuální informace o vybrané částce můžete sledovat na www.mujbi-oil.cz.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Všem děkuji za milé a podnětné komentáře, moc si jich vážím a dělají mi radost! :)