O mně

neděle 10. ledna 2021

Domácí oslava a delikátní večeře s tapas krabičkou At Roca!

Protože neutěšená doba stále pokračuje, je potřeba být víc a víc kreativní a vymýšlet nové alternativy, jak si udělat život o něco příjemnější :) Narážím na to dnes a denně, naposledy ve chvíli, kdy jsme s přítelem slavili výročí a on se mě zeptal: "Tak kdy vyrazíme na tu slavností večeři?" Protože jsem neměla to srdce říct, že nejspíš až tak za rok, slíbila jsem mu oslavu přímo doma. A protože, jak jistě všichni víte, s Lukášem si na dobrém jídle a pití dost ujíždíme, chtělo to opravdu něco dobrého. Řešení se naskytlo naštěstí velmi rychle - tapas krabička At Roca z edelikatesy.cz byla jasná volba! 


Dobroty z edelikatesy.cz máme totiž osvědčené! Kromě toho, že si na těch nejlahodnějších španělských delikatesách můžete pochutnat přímo v jejich obchůdku - pokud tedy neštěká zrovna PES 3 a více... tak si je můžete nechat zabalit pěkně domů. My jsme už vyzkoušeli obě varianty a obě nás dost nadchly! 

Tentokrát jsem připravila skvělou večeři v podobě tapas. No, připravila je celkem silné slovo, protože v krabičce jsme dostali vše už krásně předpřipravené a dokonale nakrájené a zabalené. Stačilo jen naservírovat na talíř a mohli jsme se do toho pustit. 


Co v krabičce najdete?

Cava AT Roca Brut Reserva - opravdu skvělé šumivé víno, které dokonale podtrhlo chuť dalších dobrot! 
Dále salámky v podobě 70g Salchichon iberico a 70g chorizo iberice, 150g jamon serrano gran reserva se 100% přírodním zráním, kterou oba naprosto zbožňujeme a 100g Manchego semicurado, lahodného a vyváženého sýru. Doplnili jsme ještě pár oliv a oslava mohla začít. 

Na všem jsme si opravdu pochutnali a zbylo nám ještě na druhý den na snídani. 
Tak co na to říkáte? :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Všem děkuji za milé a podnětné komentáře, moc si jich vážím a dělají mi radost! :)