O mně

čtvrtek 12. května 2022

Oleje The Lab Room, které jsem si zamilovala!

Dřív jsem olejům nemohla přijít na jméno... a teď? Miluju olejový odličovač, používám olej na obličej, na vlasy, na tělo. Vlastně se v olejích docela vyžívám :D Mám všelijak voňavé, taky třpytivé, na den, na noc... no a teď jsem si zamilovala oleje značky The Lab Room, které seženete na www.whiteorchid.cz.


Značka The Lab Room je španělská přírodní kosmetika, kterou si oblíbily holywoodské celebrity i španělská královská rodina. Produkty této přírodní kosmetiky jsou určené pro ženy i muže a přináší jim sofistikované a komplexní řešení péče o pleť, tělo i vlasy. 

Vyzkoušela jsem: 

DETOX OIL Lemongrass&Ginger

Detoxikační olej proti celulitidě můžete použít pochopitelně na tělo - hlavně na problémové partie, jako jsou stehna nebo zadek, ale i na pleť či na vlasy.

Jde o 100% přírodní, vyživující detoxikační olej, který pomáhá mírnit projevy zadržování vody v těle. Pokožku navíc vyživuje, zvláčňuje, vyhlazuje a především dokonale provoní! Spojuje esenciální oleje citrónové trávy, zázvoru a mandarinky a já se téhle vůně nemůžu nabažit.

Olej navíc díky obsahu citrónové trávy funguje jako repelent.
HAIR SERUM Coconut&Chia

Druhý olej je na vlasy, jde o Vlasové sérum kokos a chia. I ten parádně voní! Vlasy jsou po použití lesklé, hebké, vyživené, oživené a přitom nijak zatížené. 

Navíc pomáhá chránit vlasy před UV zářením! Je vhodný zejména pro suché, lámavé a poničené vlasy. 

Tip: Pokud potřebujete vlasy vyživit, naneste olej na suché či vlhké vlasy od kořínků až ke konečkům a nechte působit co nejdéle (minimálně 20 minut). Poté vlasy umyjte šampónem a ošetřete jako obvykle.

Za mě jsou oba oleje topka! Hlavně ty jejich luxusní vůně, obaly a hustá konzistence! 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Všem děkuji za milé a podnětné komentáře, moc si jich vážím a dělají mi radost! :)